Ruszają konsultacje w sprawie metropolii
13 kwietnia 2017

W związku z wejściem w życie ustawy o związku metropolitalnym w województwie śląskim, każda gmina, mająca wejść w skład związku, jest zobowiązana do przeprowadzenia konsultacji społecznych wśród swoich mieszkańców. Celem tych konsultacji jest poznanie opinii mieszkańców na temat przystąpienia gminy, którą zamieszkują do związku metropolitalnego.

W Będzinie proces konsultacyjny rozpoczął się 13 kwietnia i potrwa do 27 kwietnia 2017 r.

Każdy mieszkaniec naszego miasta może odpowiedzieć na następujące pytanie:

Czy jest Pani/Pan za wejściem miasta Będzina w skład tworzonego na terenie województwa śląskiego związku metropolitalnego, o którym mowa w art. 1 ust.2 i 3 ustawy z dnia 9 marca 2017 o związku metropolitalnym w województwie śląskim?

W konsultacjach można wziąć udział:

  • elektronicznie:
    przesyłając skan wypełnionego formularza na adres: konsultacje@um.bedzin.pl
  • w formie tradycyjnej:
    za pomocą formularza papierowego, który można pobrać w Urzędzie Miejskim, Ośrodku Kultury, Muzeum Zagłębia, Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej, Ośrodku Sportu i Rekreacji oraz Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Będzinie. Wypełnione formularze należy wrzucać do oznakowanych urn.

 

 Przejdź do konsultacji

 

plakat

Program regionalny Unia Europejska

Strona www powstała w ramach projektu "Partycypacyjny Będzin - Wdrożenie Platformy Konsultacji Społecznych online w Będzinie".

Projekt realizowany jest dzięki wsparciu Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet V. Dobre rządzenie.

Działanie 5.4. Rozwój potencjału trzeciego sektora. Poddziałanie 5.4.2. Rozwój dialogu obywatelskiego.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Konsultacje Będzin

Dowolna treść z artykułu

designed by NSF.pl powered by GEOPARD.pl